Різновиди фотокниг

Серія КЛАСИЧНИХ фотокниг з листами, надрукованими фотохімічним способом на фотопапері. Надійний пластик, що використовується у прошарку між розворотами, додає фотокнизі вагу та солідність, а демократична ціна та якість — роблять цю класику доступною. Фотокниги випускаються в традиційних форматах "Стандарт" розміром 30 на 30 см. та "Мінібук" розміром 25 на 25 см. В іншому фотокниги одинакові, об'ємом 40 сторінок, італійський якісний кожзам в декількох кольорах (на вибір) і футляр для довготривалого збереження з дизайнерського картону чи дерева.

Серія АКРИЛ - це фотокнига із акриловою обкладинкою. Завдяки особливій технології поєднання фотографії та акрилу, фото виглядає об’ємним, набуває глибини та реалістичності. Це надає фотокнизі особливого блиску та шарму. Ще однією перевагою такої фотокниги є те, що її можна поставити в поличку, вийде така собі фотографія в рамочці. Фотокнига випускається в розмірі 30 на 30 см., об'ємом 40 сторінок, італійський якісний кожзам в декількох кольорах (на вибір) і футляр для довготривалого збереження з дизайнерського картону.

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ ШКІРИ ОБКЛАДИНКИ

Білий

Жовтий

Бежевий

Малиновий

Конячний

Оранжевий

Коричневий

Зелений

Чорний

Лазурний


ПАЛІТРА БОКСІВ ДЛЯ ФОТОКНИГИ

 

 

 

Бежевий

 

 

 

Чорний

 

 

 

Синій

 

 

 

Білий


Серія ПРЕМІУМ - це фотокниги унікального дизайну. Велика кількість видів шкір замінника, текстильних матеріалів, тиснення, дерев'яні обкладинки, індивідуальні вставки (фотовставки та металеві) - все це дозволить створювати обкладинки на будь-який смак.

Текстиль

Паспарту

Метал

Тиснення

Вишивка

Тиснення

Тиснення

Паспарту