Рекомендації нареченої

 

 

 

 

Про весілля ми можемо говорити дуже багато, але краще коли поділиться своїми враженнями людина яка вже пережила цей день і відчула всі тонкощі цього свята. 

 

АНГЕЛІНА / весілля 28 вересня 2017 року

- Всім раджу довго не збиратися, а просто брати і робити - одружуватися, виходити заміж. Чим довше готуєшся, тим більше нервів втрачаєш! 

 

- Перш ніж приступати безпосередньо до організаційних справах, я б порадила побувати на весільних інтернет-сайтах, поспілкуватися з іншими нареченими. Саме так я і робила, годинами просиджуючи в Інтернеті і роздруковуючи купу матеріалів на весільну тематику. Ще одна порада: відвідуючи весільні салони, ресторани і т. д., захопіть з собою фотоапарат. Це колосально полегшує життя, тому що утримати в пам'яті десяток вподобаних весільних суконь або деталі оформлення кількох ресторанів просто нереально.

 

- Постарайтеся до передвесільної підготовки і всього цього процесу залучати нареченого. Прислухайтеся до його думки і його бажань. Впевнена йому буде дуже приємно, а спільна підготовка дуже зблизить вас і налаштує на позитивний лад.

 

- І головне, не сваріться з коханим, якщо здається, що він вас не підтримує або не допомагає, це не тому що йому все байдуже, а просто він не знає, як вам допомогти.

 

- Зробіть пробний макіяж і підготуйте для візажиста і стиліста картинки того, що ви хочете мати в підсумку. Це дуже допомагає!

 

- Існує тисячі прикмет про фату, сукні, туфлі  і т. д. , які вам доведеться вислухати від тіточок, маточок, бабусь. НІКОГО НЕ СЛУХАЙТЕ!!!! Це ваш день! Я вже наслухалася....але після чергової прикмети навчилася давати відсіч всім, хто починав говорити "а ось прикмета є...".

 

- Проведіть репетицію з вашим нареченим весільного поцілунку, не варто пристрасно цілуватися на камеру, на фотографіях ви отримаєте протилежний ефект. Краще цілуватися ніжно, ледь торкаючись губами.

 

- Постарайтеся за день до весілля виспатися та відпочити. Втома і стрес можуть перешкодити вам розслабитися в найщасливіший день. І не забудьте добре поснідати!!! Це дуже важливо! Попросіть маму приготувати вам кашу і впихніть її в себе, навіть якщо немає апетиту. Даремно я цього не зробила =)

 

- Обов'язково захопіть з собою не одну запасну пару взуття. Я зламала каблук на одних, натерла мозолі другими і лише в балетках я відчула невимовне полегшення. Якщо на першому танці у вас заплановано щось незвичайне і швидке, то потанцюйте у ресторані заздалегідь. Перевіряйте не тільки свої туфлі, але і туфлі нареченого. Може бути слизько і небезпечно!

 

- Обов'язково відпочиньте удвох після весілля! Навіть якщо не виходить поїхати у весільну подорож, можна просто виїхати за місто на кілька днів. Це так важливо, побути наодинці з коханою людиною, вдалині від усієї суєти!