Ранок нареченої

Переглядаючи фото звіти не одного красивого весілля у блогах, на обкладинках журналів, ми подумки загадуємо бажання типу «Хочу як там!». Більшість, чомусь досі не розуміють, що все гарне не створюється саме по собі, що навіть професійні фотографи та відеографи не зможуть створити такі ж кадри, якщо ви все не підготуєте для них. Сьогодні я хочу поговорити про те, про що не замислюються дуже багато наречених – ранок нареченої. Не хочеться лякати вас страшними фотографіями, де наречена одягається на фоні розкиданих речей, целофанових пакетів, і подібного «бардаку».

 

Ранок у день весілля має бути особливим, адже він стане початком сімейного життя. Зйомка ранку нареченої – один із найважливіших моментів із всієї весільної зйомки, у котрої багато тонкощів. Ось тому ділюсь з вами рекомендаціями, як провести ранок у день весілля, і як насправді має виглядати ідеальна кімната нареченої. 

 

  • Місце.  Це ключова мить для ранку нареченої. Ще за декілька місяців до весілля, заздалегідь подумайте про те, де б ви хотіли прокинутись у цей день. Це може бути ваша квартира, будинок, красивий номер у готелі, арендована квартира з красивим інтер'єром чи апартаменти на території ресторану.
  • Зверніть увагу на дизайн та зовнішній вигляд місця святкування. До того часу як ви будете продумувати своє місце зборів, у вас вже буде сформована концепція і загальна стилістика весілля. Оберіть місце, котре буде відповідати загальному настрою. Припустимо, якщо у вас весілля у стилі «рустік» – не рекомендую обирати дорогі апартаменти із кришталевими абажурами і бархатом.
  • Обираючи кімнату для зборів, надайте перевагу світлій та просторій, де є можливість розташуватись біля вікна. Якщо хочете, щоб ваша кімната була красивою, позбудьтесь від усього «візуального сміття» – зайвих речей та пакетів у кожному куті.  
  • Заберіть зайві речі, нехай у приміщенні буде мінімальна кількість деталей. Весільний ранок нареченої можна наповнити флористикою, невеликою кількістю деталей, такими як запрошення, весільна біжутерія, флакон парфумів, вішалки для сукні - все це створює індивідуальний стиль свята, і, відповідно, красивих фото. І, головне, пам’ятати, що у всьому має бути присутня гармонія.
  • Подумайте над тим, хто з близьких має бути з вами із самого ранку. Забезпечте собі затишок, щоб усі не ходили кругом вас і не дивились, як вам накручують кожну прядку.  Жодної метушні! Нехай з ними будуть тільки найближчі. Найкраще запросити двух чи трьох подруг, вони вам знадобляться для допомоги, та й разом зможете створити загальний позитивний настрій.
  • Важливий момент, про який варто подумати – у чому буде одягнута наречена (до сукні). Постарайтесь завчасно придбати сорочку чи халат, так ви покажете свою ніжність, витонченість та загадковість. Не робіть знімків у нижній білизні, не допускайте навіть натяку на вульгарність. 
  • Обов’язково поснідайте! Думки про бутерброд і втрата свідомості під час реєстрації шлюбу чи вінчання вам не потрібні!
  • Проявіть уважність – напередодні відправте повідомлення із точною адресою та часом, про який ви домовлялись, усім ранковим підрядникам, а також при необхідності роз'ясніть як до вас доїхати, якщо ви знаєте, що вас буде важко знайти. Цим ви уникнете частину дзвінків у весільний ранок. 
  • Складіть свій плей-лист. Музика надихає та розслабляє.

 

Який він ранок нареченої? Спокійний? Хвилюючий? Яким би він не був, все рівно це буде найщасливіший ранок у вашому житті. Насолоджуйтесь кожною хвилиною вашого дня і назавжди залишайтесь щасливою!