Поради майбутнім нареченим

Відзнявши багато весіль, ми зрозуміли фундаментальні істини успішних весільних фотографій та відео фільму, якими раді будемо поділитись з вами.

 • Жодна купа грошей витрачена на фотографів та декорації не зроблять ваші фотографії радісними, якщо ви самі не будете отримувати задоволення від власного весілля. Це звучить дивно, але насправді багато хто забуває про це, під тиском традицій/батьків/власної звички понапрягатись... Пам’ятайте, ніщо не вартує ваших нервів, а тим більше в такий святковий день! 
 • Ретельне планування весільного дня допомагає в багатьох моментах – на котру годину найкраще призначати розписку/вінчання, час для того щоб пообідати (бо снідати зазвичай не вдається, особливо нареченій) час відведений на зйомку прогулянки, час на фотографування з близькими... На Заході цим всім ділом займаються професіональні організатори, саме їм довіряють всі моменти планування весільного дня. В нас же ж прийнято все робити самим :) Тож дуже важливо все ретельно похвилинно спланувати.
 • Щодо зйомки прогулянки – кльово коли фотографії виглядають природньо, без моменту “постановок”. Коли на цих фотографіях ви впізнаєте справжніх себе, такими якими ви є, а не такими якими вас бачить фотограф/оператор в своїх “оригінальних і непересічних” сценаріях. Навіщо вдягати на себе маски акторів в чиємусь весільному фільмі, якщо ви можете бути творцями власного фільму, найцікавішої історії, в якій ви є справжніми, щасливими і закоханими людьми!
 • Ви веселі, енергійні, любите природу – беремо шампанське їдем в поля-ліса; ви спокійні і романтичні – їдемо в ваш улюблений ресторанчик на філіжанку кави; обожнюєте фотографуватись - об`'їжаємо купи локацій, які вам подобаються, лишень би часу вистачило. Основний принцип цього діла – отримувати задоволення, святкуючи весілля!)
 • Дуже велику роль відіграє те з ким ви проводите ваш весільний день. Не варто забувати про те що це ваше весілля, а не ряд обов`язків перед кимось, тому робіть те що вам найбільше подобається!) Наприклад – якщо ваші найближчі друзі одружені – то хто сказав що їм не можна бути дружбами/дружками? Набагато цікавіше тусуватись з вашою хорошою компанією, чим з малознайомою дочкою сусіда, бо їй 16 і вона неодружена, а всі ваші подруги давно повиходили заміж.
 • Забудьте про РАЦС! Повірте, немає жодної святковості в монотонних віршованих привітаннях жіночки з яскраво червоними губами та високою зачіскою! Найкраще за все – це провести реєстрацію перед весіллям, тоді вам не прийдеться тратити дорогоцінний час в стоянні в чергах в приміщенні РАЦСу. Також це дає бонус відсвяткувати цілих 2 весілля ;) Але ще є один чудовий варіант розвитку події весільного дня – це виїзна реєстрація! Мало того що це буде красиве й насправді святкове дійство, так ще й її можна провести безпосередньо перед рестораном, щоб більше гостей могли прийняти участь, й розділити з вами цей день не лише за святковим столом.
 • Важливий момент, про який мало хто задумується при організації весільного дня – фуршет! Це насправді важливо, так як поснідати зазвичай мало кому вдається, а святкування – діло не просте ;) Ми завжди рекомендуємо організувати мінімальний фуршет, одразу після благословення – це допоможе гарно почати святкування для батьків та найближчих рідних наречених. 
 • Тематичне оформлення. Дуже гарно коли все весілля витримане в одному стилі – це робить його справді особливим!) Спробуйте передати ваш характер за допомогою улюблених кольорів, деталей – в цьому вам може допомогти як хороший дизайнер/флорист, так і просто інтернет з його невичерпними ресурсами картинок та ідей.
 • Фото з гостями. Це звучить смішно, але насправді цьому моменту зазвичай взагалі не приділяють уваги. І виходить так, що ніби фотограф на весіллі був, а фото всі гості викладають свої, з телефонів!
 • Післявесільна прогулянка. Хороший варіант, якщо у вас щільно спланований весільний день, а вам би хотілось робити акцент саме на художній зйомці. В день весілля завжди є обмеження по часу, по можливих цікавих локаціях, та й загалом так не розбіжишся, як можна це зробити у спеціально відведений для зйомки день.
 • Завжди залишайтесь собою! Це останній в цьому списку, але один з найважливіших моментів загалом, про який потрібно пам` ятати у весільний день! Не зважаючи на те, що на вас з самого ранку будуть прикуті погляди величезної кількості людей – потрібно бути вміти розслабленим, та отримувати задоволення від всіх процесів. Адже ваш хороший настрій, разом із впевненістю та щирою посмішкою є найважливішим ключем для того щоб ваш весільний день залишився у спогадах справжнім святом! :)